Seznamka Najděte toho pravého

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
Ona hledá jeho_eDarling
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Ona hledá jeho – 7 důvodů pro online seznamku

Hledání vhodného partnera se v současnosti už dávno neomezuje pouze na nedělní sekci novin „ona hledá jeho“ s inzeráty od žen, hledajících seznámení. Řekneme Vám 7 důvodů, proč je seznamování přes seznamku eDarling jednodušší a bezpečnější než přes klasický inzerát. muž s bradou

1. Můžete přidat své fotografie

Pokud zkusíte hledat klasickou formou – mějte se na pozoru. Podat inzerát je ve většině případů placená služba. Cena se často liší v závislosti na počtu znaků, které inzerát obsahuje.

Na internetové seznamce eDarling máte mnohem víc místa a navíc si můžete k profilu přidat také fotografie.

2. Můžete přesně formulovat, co hledáte a nabízíte

Typický inzerát v novinách by mohl vypadat například takto: „Ž,62,KV,št,atr,nek,abst hledá vzd.m,60+,sport, nek,abst,FZ.“ K rozluštění bude druhá strana potřebovat jistou dávku kreativity a navíc nemáte možnost, jak blíže popsat své zájmy nebo požadavky na vhodného partnera. „Atraktivní nekuřák“ je pořád hodně široká skupina lidí.

3. Vyhnete se neseriózním nabídkám

Protože se “trh” s nabídkami seznámení odehrává převážně v anonymní rovině, najde se zde i mnoho podvodníků, kteří si chtějí s ostatními pohrávat. Konkrétně v rubrice „ona hledá jeho“ lze například najít mnoho falešných oznámení, ve kterých ženy předstírají hledání vztahu anabízejí přitom sexuální služby za úplatu.

Na eDarlingu ověřujeme identitu našich členů. Jakákoliv indicie, že by mohlo jít o podvodníka, je důkladně prověřena a daný profil popřípadě ihned odstraňujeme.

4. Můžete si psát s několika lidmi najednou

Navázat kontakt je ve světě online seznamování velice jednoduché a Vy máte větší možnost výběru. Můžete si psát s více lidmi najednou a jít na rande s těmi, kteří Vás nejvíce zaujmou.

Pokud Vám to na prvním rande nevyjde, můžete zkusit někoho dalšího z navržených partnerů – šance na nalezení toho pravého se tím samozřejmě zvyšují.

5. Můžete si vybírat podle své chuti

Internet nabízí i mnoho možností, jak hledání ideálního partnera přizpůsobit Vašim představám. „Ona hledá jeho“ se může jedním klikem změnit na „ona hledá tanečního partnera pro tango, někoho na cestu kolem světa, anebo někoho, s kým se výborně pobaví o oblíbeném spisovateli.“

6. Oslovíte mnohem více lidí

Opravdu dobrá seznamka Vám zaručí dostatek seznámení chtivých mužů z Česka nebo ze zahraničí, pokud si přejete. Sami si můžete zvolit region hledání, co Vám umožňuje oslovit ženy nebo muže, kteří by Váš inzerát v místním tisku nikdy neobjevili.

Podívejte se na zajímavé tipy na rande ve Vašem regionu přímo od svých sousedů – třeba objevíte nějaké zajímavé místo, o kterém jste doteď nevěděli.

7. Jdete s dobou

V časech internetu jen málokdo tráví čas procházením seznamovacích rubrik v novinách. Tato slova potvrzuje v našem rozhovoru také známý odborník na partnerské vztahy Petr Šmolka: „Dnes už nejsou seznamky přes internet jen jakýmsi odkladištěm životních ztroskotanců, výrazně častěji než dříve volí tuto formu lidé, kteří by se před dvaceti – třiceti lety seznamovali snadno i bez podobného zprostředkování.“

Pokud pořád váháte, zaregistrujte se u nás a přesvědčte se sami.

REGISTRACE ZDARMA

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling