Autor: Redakce eDarling
4162

Ověření identity u eDarlingu

muž ověření identity
Ověření identity je jedna z mnoha výhod VIP členství. Ostatní členové eDarlingu uvidí na Vašem profilu symbol ověření identity, který stvrzuje, že Vaše jméno, bydliště a datum narození jsou pravdivé. Díky tomuto symbolu bude Váš profil pro ostatní členy působit důvěryhodněji.

Náš průzkum mimo jiné ukázal, že právě důvěryhodnost je v online seznamování pro naše členy velmi důležitá. Ověření identity je proto jistě dobrým nástrojem, jak navýšit množství nových zpráv od Vašich potenciálních partnerů.

 

Jak ověření identity probíhá?

Proces ověření identity probíhá velice jednoduše. Stačí nám zaslat kopii Vašeho občanského průkazu, a to obou jeho stran. Kopii můžete zaslat emailem nebo poslat poštou našemu zákaznickému týmu.

Zákaznický tým eDarlingu do 24 hodin přezkoumá pravost údajů a pošle Vám potvrzení. Pokud je vše v pořádku, obdrží Váš profil symbol ověření identity. Ochrana Vašich dat je pro nás velice důležitá a garantujeme Vám, že získaná data nebudou nikde publikována nebo předána jiným členům.

 

Jak mi ověření pomůže?

Hlavní přínos má ověření identity pro Vaše potenciální partnery, protože důvěra ve vztahu se musí budovat už od prvního kontaktu. Díky Vaší otevřenosti získá potenciální partner dobrý dojem už od začátku.

Navíc Vám to pomůže odlišit se od neověřených profilů. Lidé, co si nechají identitu ověřit, to pravděpodobně myslí se seznamováním opravdu vážně. Dobrý důvod k tomu, aby Vás potenciální partneři neváhali kontaktovat.

Čtěte také: Naší pravostí si můžete být jisti

 

Nekontrolují se členské profily automaticky?

Zákaznický servis seznamky eDarling manuálně kontroluje každý nový profil. Zaručujeme tím našim členům bezpečnost a dáváme jim jistotu, že lidé na naší stránce opravdu hledají vážný vztah a nezneužívají ji pro jiné účely.    

Manuální kontrola ze strany zákaznického servisu ale není to samé jako skutečné ověření identity. Ověření je něco navíc, co ještě zvyšuje důvěryhodnost Vašeho profilu a dodává potenciálním partnerům vyšší jistotu.  

 

Stane se něco, pokud svou identitu neověřím?

Ověření identity je dobrovolné a Váš profil bude představován ostatním členům i bez tohoto označení. Existuje mnoho dalších zajímavých funkcí, které Vám pomohou najít partnera, se kterým si budete skvěle rozumět.

Někteří členové si na autenticitě hodně zakládají a může se proto stát, že Vás bez symbolu ověření identity nekontaktují. Proto Vám tuto funkci doporučujeme.  

 

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.