Práce v eDarlingu – Vaše skvělá šance

Chcete růst společně s námi?

V Spark nabízíme službu, která pomáhá lidem najít skvělý vztah, a víme proto hodně o tom, jak se k sobě kdo hodí – a to nejen v lásce, ale i v práci! Jakožto rychle rostoucí společnost stále hledáme lidi, kteří odpovídají našim potřebám a zapadnou do našeho týmu. Pevně věříme v to, že pozitivní pracovní atmosféra a dobrá nálada mají zásadní dopad na efektivitu práce a tím i na kvalitu produktu!

U nás vyznáváme plochou hierarchii a „politiku otevřených dveří“, stejně jako fakt, že každý kolega záhy přebírá zodpovědnost za vlastní projekty. Práce v Spark – ať už na plný úvazek, či v rámci stáže – znamená aktivně se podílet na rozvoji celé firmy. Objevte svět, který se skrývá za jednou z nejúspěšnějších a nejrychleji rostoucích globálních seznamek, a staňte se součástí našeho týmu!

Spark Networks Services GmbH, established in 2008, combines the fascinating topic of love – with modern start-up culture. Our Spark Networks Services matchmaking brands (e.g. elitesingles.com) address ambitious singles looking for a long-lasting, romantic relationship.

Our team consists of 300 employees from more than 30 different nations. We not only match singles from all over the world but also take care that everyone develops his or her professional skills. We inspire and motivate each other in order to keep up with our member’s needs and keep on trend by constantly improving our products.