Jiřina a David – láska v důchodovém věku

spolu od jara 2015

Naše seznámení proběhlo koncem dubna 2014, když jsem reagovala na Davidův seznamovací profil. Zaslal mi pět otázek, na které jsem mu hned po přečtení odpověděla, a tím začalo naše časté dopisování.

Davidův pohled na svět mě byl sympatický, proto jsem mu po určité době poslala moje telefonní číslo a začali jsme si každý den telefonovat. Nakonec jsme si dali konečně rande na Praze 8 ve velmi pěkné restauraci, kde jsem navíc od něho dostala krásnou kytici.

I po třech hodinách jsme si měli stále o čem povídat. Byli jsme oba dva již ve vyšším věku a bez partnerů a tak nám, jak se říká, nestálo nic v cestě. Následně vše dostalo rychlý spád a začali jsme se pravidelně navštěvovat. Dělí nás 80 kilometrů, tak návštěvy střídáme. Jeden týden jsem u Davida a další týden navštíví pak on mne.

Plánujeme společnou dovolenou, na kterou se oba velmi těšíme.

Byť jsme oba již důchodci, pořád ještě trochu pracujeme. Nakonec jsme si na cestování zvykli a takto nám to zatím vyhovuje. Plánujeme společnou dovolenou, na kterou se oba velmi těšíme a dokonce s sebou budeme brát vnoučka. Je moc hodný a vychovaný a proto v tom nevidím nijaký problém. Na léto navíc ještě plánujeme nějaké výlety po Česku, kdy projdeme nějaké památky a půjdeme do lázní Jáchymově.

Máme se oba velmi rádi. Každé ráno si posíláme SMS a večer si telefonujeme a sdílíme naše celodenní zážitky. Koncem dubna jsme oslavili roční výročí našeho seznámení slavnostní večeří.

Tento text byl publikován se svolením uživatelů. Jejich jména byla na přání redakcí změněna. Gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil!