Příběh Michaela a Katky: Oslovil jsem ji i bez fotografie

Spolu od léta 2013 a zasnoubeni

V první řadě bych moc rád poděkoval – eDarling si skutečně zaslouží dík za to, co se v posledních 11ti měsících odehrálo…

Loni v srpnu jsem v „Co by kdyby“ narazil na profil, který, ač bez fotky, mě na první pohled zaujal. Začali jsme si psát, o životě, o dětství, světonázorech… Až jsme se přibližně po měsíci rozhodli se setkat. Světe div se, říkal jsem si tenkrát, na těch párovacích algoritmech eDarlingu něco asi bude! Když jsem se z „nezávazné schůzky“ vracel, věděl jsem, že právě Katka je ženou mého života.

Nebylo ještě vyhráno… další téměř dva měsíce trvalo, než jsme spolu začali chodit. V prosinci se ke mně Katka a její (tedy teď už naše) čtyřletá Vanesska nastěhovaly. Tak šel čas, až jsme se v pátek 5.7. shodli na tom, že do roka a do dne stvrdíme náš vztah manželstvím.

Teď když v televizi běží reklama na eDarling, vždy se na sebe podíváme a připomeneme si, co stálo na začátku naši společné cesty. Díky za to, že jste světu dali skutečně funkční seznamku…

Michael

Tento text byl publikován se svolením uživatelů, kteří šťastně ukončili své členství na eDarlingu v červenci 2013. Gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil!