Příběh měsíce uživatelky Zuzany: Ulovil mě při výlovu rybníka

ve společné domácnosti

Dnes je 28. října 2013 a je to přesně rok a pár hodin, co jsme se s Liborem seznámili. Jmenuji se Zuzana a před rokem a více jsem byla nezadaná a toužila se seznámit s nějakým fajn a pohodovým mužem.

Na eDarling jsem se zaregistrovala zhruba přes 13 měsíci – tedy, donutila mě kamarádka, a v podstatě se mnou celou registraci prošla. První rande naslepo s neznámým mužem bylo zvláštní a velmi rozpačité, poté jsem byla asi 14 dnů zklamaná, a nechtěla nic řešit.

Potom přišel seznamovací víkend – v sobotu jsem potkala muže, se kterým jsem strávila jen chvíli (když to nejiskří, tak to nejiskří) a v neděli jsem se potkala s Liborem. Jeli jsme na výlov rybníka v Jedovnicích (ten jsme včera po roce nostalgicky zopakovali).

S Liborem trávíme od prvního okamžiku čas aktivně a užíváme si života.

Nyní jsme spolu přesně rok, zhruba 4 měsíce spolu bydlíme a je nám opravdu moc dobře. Neustále jezdíme na výlety, strávili jsme pár dní v zimě na lyžování v Tatrách, týden na Šumavě, pár dní v Českém Ráji, Jizerských horách, Adršpachu a tak dál.

Máme spoustu společných zájmů – např. geocaching, horolezectví, seriály, přírodu, lyžování a spoustu dalších. Už nyní máme naplánovanou dovolenou ve Vysokých Tatrách a lyžování v Itálii. A v létě plánujeme zkusit Slackline. Takže jak vidíte, užíváme si života opravdu hojně.

Nikdy jsem nebyla příznivcem seznamek, prostě se na tento typ seznamování necítím, ale nyní opravdu doporučuji, pokud nemáte možnost se seznámit, zkuste seznamku.

Nemohu nic jiného než prohlásit, že jsem šťastná a těším se na další rok a mnoho dalších let s tímto skvělým mužem.

Zuzana

Tento text byl publikován se svolením uživatelky. Gratulujeme a přejeme mnoho šťastných chvil!