Dali šanci eDarlingu a skončilo to svatbou

Kateřina a Jan na svatbě

manželé

Na eDarling jsme se oba dva přihlásili vlastně tak trochu z legrace, protože ani jeden z nás nikdy neměl problém s navazováním vztahů. Pracovní vytížení a stabilní kamarádská základna nám ale nenabízela tolik příležitostí setkat se s novými lidmi, se kterými bychom mohli navázat nové hluboké vztahy.

Díky eDarlingu, který vybírá potenciální partnery na základě velmi podrobně zadaných parametrů (ač mi na začátku přišlo vyplňování profilu a kritérií pro výběr dost podrobné a zdlouhavé) jsem byla doporučena svému nynějšímu manželovi v nabídce náhodná šance nebo osudová šance. Následovalo vzájemné zaslání úsměvu a velmi příjemná výměna dlouhých zpráv po několik týdnů.

Za celou dobu našeho vztahu jsme na se ani jednou nepohádali.

Hned po našem prvním setkání bylo jasné že jsme se našli, máme stejné postoje a životní názory – až jsme se někdy báli, jestli nejsme sourozenci :). Hned jsme spolu začali bydlet, cestovat a užívat si spoustu zájmů a aktivit. Za dva a půl roku následovala skvělá svatba. Za celou dobu našeho vztahu jsme na se ani jednou nepohádali a pořád vlastně oba dva nechápeme, jak je možné, že jsme tak moc stejní a máme se tak moc rádi!

Ještě jednou díky. že jste nás propojili a přejeme všem co se snaží najít svou druhou půlku, ať se mají stejně skvěle jako my dva!

Kateřina a Jan

Tento text byl publikován se svolením uživatelů.