Seznamka Plzeň - seznamte se v západočeské metropoli

Rádi byste se seznámili s někým z Plzně a okolí? Západočeská metropole je oblíbené město uživatelů naší seznamky. Pokud hledáte partnera, se kterým Vám bude dobře - neváhejte a zaregistrujte se u nás.
Seznamka v Plzni

Byť má Plzeňský kraj druhou nejnižší hustotu obyvatelstva v Česku, drží se v popularitě našich uživatelů ve zlatém středu. Pokud bydlíte například v Domažlicích, Rokycanech, Sušicích, seznamka Plzeň Vám pomůže najít vážné seznámení z Vašeho okolí.

 

Na základě analýzy dat mezi téměř 400 tisíc vybranými členy naší seznamky jsou plzeňští nezadaní 5. nejatraktivnější v Česku.

 

Seznamka Plzeň Vám nabídne partnery z Vašeho okolí, s kterými si budete opravdu rozumět. Nastavte si požadované geografické preference při vyplňování osobnostního dotazníku. Díky eDarling metodě Vám pak budeme navrhovat jen ty potenciální partnery, kteří odpovídají Vašim kritériím, a to včetně vzdálenosti od Vás.

 

Seznamka Plzeň  - poznejte místní

Město Plzeň pokrývá téměř polovinu všech členů celého Plzeňského kraje. Pokud tedy hledáte někoho přímo v tomto 4. největším českém městě, stoupá Vaše šance se seznámit ještě více. Přečtěte si příběhy úspěšného seznámení zamilovaných z celého Česka.

Nejvíce členů ve městě škodovky a ležáku se na naši seznamku přihlašuje z městské části Bolevec. Ostatní čtvrti jako Jižní či Východní Předměstí ale nejsou pozadu. Zaregistrujte se u nás i Vy a najděte si partnera, se kterým si budete rozumět:

 

NAJDĚTE LÁSKU V PLZNI

 

Nezapomeňte si níže přečíst tipy na romantické rande v Plzni a také další obecné tipy pro seznamování:

Tipy:

 • Tipy na rande v Plzni

  Kam na rande v Plzni

  Plzeň je po celém světe známá hlavně díky pivu, přičemž oblíbený druh pilsener poprvé vyrobili právě zde. Nejenom pivo dělá městu dobré jméno. V roce 2015 se Plzeň stala Evropským městem kultury. Provedli jsme průzkum přímo mezi Plzeňáky a přinášíme exkluzivní tipy, kam zajít na rande!

 • Tip: Průzkum online profilů

  Průzkum online profilů: Co našim uživatelům vadi?

  Internet nám nabízí takřka neomezené možnosti sebeprezentace a ve virtuálním světě seznamky se každý může stát tím nejkrásnějším a nejinteligentnějším. Může ale být sexy profilová fotka nebo vylepšená image  cestou k úspěchu? Provedli jsme průzkum seznamovacích profilů, do kterého se zapojilo 525 našich uživatelů a uživatelek, a výsledky Vám nyní přinášíme.

 • Tip na první rande

  Jak nepokazit první rande

  Vaše první rande se blíží a nervozitou Vám začíná bušit srdce? To je pochopitelné; první dojem je konec konců ten nejdůležitější a povedená první schůzka může eventuelně vyústit v trvalý vztah. Provedli jsme průzkum mezi našimi uživateli a přinášíme Vám užitečné rady, jak rande nepokazit!