Autor: Redakce eDarling
6640

3 nejlepší písně o lásce u nás a ve světě

Písně o lásce
Již Shakespeare dokázal trefně vystihnout, že láska a hudba jdou ruku v ruce. Vybíráme si hudbu k našemu prvnímu tanci na svatbě, páry mají „svoje“ písně o lásce, mládež, která se stydí vyjádřit svou náklonnost z očí do očí, nahrávala objektu své touhy výběry písní na kazety či CD a dnes si vytváří digitální playlisty.

Mnoho zamilovaných párů má svůj vlastní soundtrack - několik písní o lásce, které pro ně hodně znamenají nebo při nich něco významného zažily. Hudba pro nás shrnuje naše pocity z průběhu vztahu. Ruku na srdce, kolikrát se Vám už stalo, že jste při poslechu romantické písně na někoho pomysleli? Třeba je to i nějaká píseň z našeho výběru. Jaká je Vaše oblíbená píseň o lásce? Napište nám!

 

TOP 3 české písně o lásce

Wanastowi Vjecy: Sbírka zvadlejch růží

Václav Neckář – Chci tě líbat

Věra Špinarová: Den se v růži skryl:

 

TOP 3 zahraniční písně o lásce

Whitney Houston: I Will Always Love You

Foreigner: I Want to Know What Love Is

Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2U:

 

Registrace na písně o lásce

 

 

Komentáře

Proč musim byt zaregistrovana? Píšete, že je to zdarma, nevím, co si mám o tom myslet.

Vážení paní Jitko, bez registrace, jejíž součástí je vyplnění osobnostního testu, nemáte členství a nemůžeme Vám navrhovat partnery, kteří se k Vám hodí. Pro plnohodnotné používání seznamky a jejích funkcí pak slouží VIP členství. Více o funkcích základního členství a VIP členství najdete zde: https://affinitas.zendesk.com/hc/en-gb/article_attachments/200961033/CZ.png