Jak okouzlit muže či ženu svým bytem? Máme 3 užitečné rady

Jak okouzlit bytem

Věděli jste, že Vaším bytem dokážete zaujmout až každou 3. ženu a každého 5. muže a zvýšit tak svou atraktivitu? Pět stovek českých nezadaných eDarlingu odhalilo, co si během první návštěvy u potenciálního partnera skutečně myslí. Co je první věc, které si Češi na interiéru všimnou a jak nejlépe okouzlit bytem?

Až polovina Čechů by s potenciálním partnerem přerušila kontakt, po tom, co by uviděla byt dotyčného. Téměř desetina to už dokonce někdy udělala.

Pokud hledáte někoho, kdo je spíš domácí typ, ale potkáváte samé pártychtivé (nebo naopak), možná je načase pohrát si trochu s Vaším interiérem. Nemějte obavy, není potřeba vyhodit všechen nábytek nebo se zítra pustit do malování obýváku. Je to spíše o maličkostech.

3 rady, jak okouzlit bytem muže

1. tip jak okouzlit muže bytemKlíčovým slovem je jednoduchost. Pokud chcete muže svým bytem opravdu zaujmout, měli byste vynechat růžovou barvu a plyšáky schovat do šuplíku. Každého třetího dotázaného muže by totiž odradila kýčovitá dekorace ve stylu mezi námi děvčaty.

2. tip jak okouzlit muže bytemNestyďte se za svou knihovnu. Získáte tím body u téměř čtvrtiny mužů. Pokud žádnou doma nemáte, nezoufejte – regál se dá pořídit velice levně a knihy za pár korun můžete koupit třeba v antikvariátu.

3. tip jak okouzlit muže bytemZbavte se motivačních hesel rozvěšených po bytě – třeba na lednici nebo na toaletě. Věty typu: „Vypadáš skvěle!“ „Usmívej se!“ nebo „Bohyně týdne“ odradí každého třetího zájemce o vážný vztah.

Přečtěte si také: Najděte vážné seznámení přes online seznamku

3 rady, jak okouzlit bytem ženu

1. tip jak okouzlit ženu bytemNezapomínejte na nábytek. Jediná věc, kterou dotázané ženy totiž opravdu nesnášejí, je poloprázdný byt s matrací na zemi. Na nákup nábytku by Vás v tomto případě poslaly až dvě třetiny žen.

2. tip jak okouzlit ženu bytemNaopak zabodovat můžete suvenýry z cest a nemusíte být kvůli tomu ani velký cestovatel. Okouzlit každou pátou ženu můžete také třeba rodinnými fotkami.

3. tip jak okouzlit ženu bytemDámu potěší také vhodné domácí zvíře. Výběru se meze nekladou, ale milý pejsek zaujme zřejmě víc než had nebo exotický pavouk.

Drtivá většina Čechu uklidí byt před otkávaným rande u sebe doma.

Kouč partnerských vztahů Aleš Kalina jde ještě dál: „Nechte se pozvat k rodičům svého partnera nebo partnerky a poznejte lidi, kteří vašemu partnerovi předali emoční programy. Na vlastní oči poznáte, jak by váš vztah mohl jednou vypadat, pokud byste na něm nepracovali. Dívejte se i na to, jak je v jejich domě či bytě uklizeno, kde a jak bydlí a podobně.“

Jak okouzlit bytem 3

Styl jako zrcadlo Vaší osobnosti

Většina nezadaných Čechů hledá někoho, kdo je rodinně a kulturně zaměřený, rád si vyjde na vandr a zároveň umí být i kreativní. Pokud doma dáváte důraz na přírodní barvy, dřevěné prvky a květinové motivy, tak jste ideálním kandidátem na spokojený rodinný život. Ale jak zaujmout bytem někoho, kdo touží po něčem jiném?

Venkovský styl zabodoval téměř u třetiny dotázaných Čechů.

Je logické, že pokud jste spíše domácí typ a víkend trávíte raději v klidu a konzervativně, nebudete příliš velkým fanouškem studených kovových prvků, kožešin na zdech či kontrastních odstínů. Toto charakterizuje totiž tzv. glamour styl.

Podle průzkumu ho vyznávají ti, kteří mají rádi módu, nepropásnou žádnou vernisáž a potrpí si na pěkné a možná trochu dražší věci. Vězte, že pokud se ocitnete v takovém bytě a Váš vztah se bude dobře vyvíjet, budete si spolu pod vysokými stropy a designovými lustry žít na vysoké noze.

Máte pěkný byt, ale nemáte ho komu ukázat? Rádi Vás uvidíme mezi našimi členy. Zaregistrujte se kliknutím banner níže.

registrace na jak okouzlit bytem

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

Zdroje:

Průzkum mezi 444 členy seznamky eDarling ve spolupráci s designovým obchodem Westwing.

O autorovi: Ivan Nemeth Ivan Nemeth pracuje ako redaktor Partner na úrovni. Více článků napsaných Ivan Nemeth