Příběh Lucie a Ondry: našli znovu lásku

Lucie a Ondra

v partnerském vztahu

Když jsem si na vaší seznamce založila účet, bylo to spíše ze zvědavosti. Já seznamkám nikdy moc nevěřila, říkala jsem si, že se sem hlásí jen lidi, co si chtějí maximálně psát, párkrát se sejít, ale skutečný vztah asi ne.

Vzhledem k tomu, že jsem byla po rozvodu již delší dobu a začínal mi chybět někdo, kdo by mě také potěšil, vytvořila jsem si účet. Těšila jsem se, až mi přijdou první nabídky profilů, ale moc jsem tomu nedůvěřovala.

Na úplně prvním profilu, který mi dorazil, se na mě koukal pohledný muž. Měl krásné oči – ty mě zaujaly hned – prohlédla jsem ho a šla na další profily. Nevím proč, ale musela jsem se k němu po několika hodinách zase vrátit, jakoby mě cosi přitahovalo a já nevěděla co. Zvědavost byla silnější a tak jsme si navzájem vyměnili úsměvy. K mému překvapení mi ještě týž den přišly otázky. Odpověděla jsem a zadala ty své. I “ON” odpověděl a začali jsme si psát více a vyměnili si čísla. Dělilo nás skoro 90 kilometrů, ale to nám nevadilo.

Psal krásné zprávy, hezky se nám spolu povídalo a měli jsme společné zájmy. Také byl rozvedený a měl dcerku (já mám dvě). Domluvili jsme se tedy na první schůzce. Když jsem ho uviděla, v hlavě mi zaznělo: tak to nepůjde. Ale po jeho odjezdu jsem zjistila, že na něj musím pořád myslet.

Vracela jsem se po prvním rande k jeho fotkám a nevěděla, proč mi chybí.

Domluvili jsme si tedy další schůzku a tam už to bylo z mé strany lepší. On dodnes tvrdí, že jakmile mě viděl, věděl, že to bude fungovat. Já byla životem hodně zklamaná a nevěřila jsem tomu a hlavně možná ani sobě. A dnes jsme spolu. Moje počáteční nedůvěra je pryč a zbyla mi jen krásná a čistá láska. Ondra je mi mou druhou, chybějící půlkou, velkou oporou a plánujeme společnou budoucnost.

Velice děkujeme týmu z e-Darlingu.

A všem skeptickým lidem, jako jsem já, doporučuji, abyste to také zkusili. Hrozně mile mě to překvapilo. Našla jsem lásku, s kterou hodlám zůstat. Těch pár stovek za registraci mi za to rozhodně stálo!

Zdraví Lucie a Ondra

Tento text byl publikován se svolením uživatelů.