Seznamka Hradec Králové

Ať už bydlíte v Jičíně, Náchodě nebo přímo v Hradci Králové, najít takový protějšek, který bude z Vašeho okolí a bude sdílet podobné kulturní či geografické zázemí, Vám pomůže naše seznamka. Hradec Králové je oblíbeným městem našich uživatelů, což dokazují i naše statistiky. Zaregistrujte se kliknutím na banner níže.
mapa Hradec Králové

Pojďme se podívat na data, kterými disponuje naše seznamka. Hradec Králové je oficiálně nejlepší město pro život v naší republice. Pocházíte-li tedy zrovna z tohoto města, je pochopitelné, pokud nechcete za svou láskou dojíždět někam jinam, zejména, bydlí-li opravdu daleko.

Naštěstí si hned zezačátku při vyplňování osobnostního testu můžete nastavit kýžený okruh vzdálenosti Vašeho budoucího protějšku, stejně jako důležitost tohoto parametru tak, aby Vám byli nabízeni jen ti členové, kteří to k Vám mají blízko.

 

Seznamka Hradec Králové - Statistiky uživatelů

Poměr pohlaví je, co se týče našich uživatelů, poměrně vyvážen – v Hradci činí 47% žen a 53% mužů. Šance na vážné seznámení s tím, kdo se k Vám opravdu hodí a pochází ze stejného místa, je tedy vysoká.

Co se týče populárních částí Hradce, tak má nejvyšší  počet uživatelů podle dat, která vygenerovala naše seznamka, Hradec Králové – tedy centrální část města, jak je tomu u oblíbených měst našch členů ostatně zvykem. Nachází se tam dokonce 60% ze všech členů Hradce Králové. Druhá část s nejvyšším počtem uživatelů je pak Nový Hradec Králové se 14% všech uživatelů a na třetím místě se umístilo Moravské předměstí s 10%.

 

O eDarlingu

eDarling je jedna z nejúspěšnějších internetových seznamek v Evropě, která působí již ve 26 zemích. V roce 2008 byla založena společností Affinitas s.r.o. v Berlíně, v České republice existuje od května 2012. Specifikujeme se zejména na uživatele nad 30 let s vyššími nároky, kteří hledají vážný, dlouhodobý vztah. Seznámení u nás funguje na základě vědecky podloženém osobnostním textu, jehož výsledky jsou díky systému matchingu použity pro návrhy pouze těch partnerů, kteří se k Vám skutečně hodí.
 
Velmi důležitá je pro nás také bezpečnost a ochrana dat, proto jsou všechny informace šifrované. Důraz klademe i na zákaznický servis, který je Vám denně k dispozici jak přes e-mail, tak v rámci živého chatu. Rady, informace a tipy ohledně seznamování nejen na internetu pak najdete v naší Poradně. Začít seznamovat se můžete hned po registraci.

 

NAJDĚTE LÁSKU V HRADCI KRÁLOVÉ

 

Nebydlíte v Hradci Králové a okolí? Nevadí, máme seznamky po celém Česku, třeba hledáte někoho v Liberci nebo Pardubicích

Tipy:

 • Hradec Králové hradby

  Tipy na rande v Hradci Králové

  Chtěli byste vědět, kam nejlépe zajít na rande v Hradci Králové a toho druhého mile překvapit? Provedli jsme průzkum přímo mezi Vašimi sousedy a přinášíme exkluzivní tipy.

 • pár dělá selfie

  Seznamka zdarma

  Bezplatné členství Vám umožňuje zkusit si některé funkce a možnosti seznamování. Bez zaplacení jakéhokoliv poplatku tak máte možnost se zaregistrovat a vyplnit rozsáhlý osobnostní test.

 • pár u metra

  Tipy, jak se seznámit

  Seznamování se může na první pohled jevit jako složitá věc. Máte problém s oslovením, nebo se Vám nedaří prolomit ledy? Poradíme.