Seznamka Hradec Králové

Jsem:
Zadejte své pohlaví.
Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Prosím, zadejte platné heslo.
banner Hradec Králové
13 mil.
Celkový počet členů

Více než 13 milionů Evropanů hledá na eDarlingu lásku.

52%
Podíl žen

Mezi našimi členy je téměř stejný počet žen a mužů.

100%
Kontrola profilů

Manuální kontrolou zajišťujeme co nejvyšší kvalitu portálu.

Seznamka Hradec Králové

Ať už bydlíte v Jičíně, Náchodě nebo přímo v Hradci Králové, najít takový protějšek, který bude z Vašeho okolí a bude sdílet podobné kulturní či geografické zázemí, Vám pomůže naše seznamka. Hradec Králové je oblíbeným městem našich uživatelů, což dokazují i naše statistiky. Zaregistrujte se kliknutím na banner níže.mapa Hradec Králové

Pojďme se podívat na data, kterými disponuje naše seznamka. Hradec Králové je oficiálně nejlepší město pro život v naší republice. Pocházíte-li tedy zrovna z tohoto města, je pochopitelné, pokud nechcete za svou láskou dojíždět někam jinam, zejména, bydlí-li opravdu daleko.

Naštěstí si hned zezačátku při vyplňování osobnostního testu můžete nastavit kýžený okruh vzdálenosti Vašeho budoucího protějšku, stejně jako důležitost tohoto parametru tak, aby Vám byli nabízeni jen ti členové, kteří to k Vám mají blízko.

Seznamka Hradec Králové – Statistiky uživatelů

Poměr pohlaví je, co se týče našich uživatelů, poměrně vyvážen – v Hradci činí 47% žen a 53% mužů. Šance na vážné seznámení s tím, kdo se k Vám opravdu hodí a pochází ze stejného místa, je tedy vysoká.

Co se týče populárních částí Hradce, tak má nejvyšší počet uživatelů podle dat, která vygenerovala naše seznamka, Hradec Králové – tedy centrální část města, jak je tomu u oblíbených měst našch členů ostatně zvykem. Nachází se tam dokonce 60% ze všech členů Hradce Králové. Druhá část s nejvyšším počtem uživatelů je pak Nový Hradec Králové se 14% všech uživatelů a na třetím místě se umístilo Moravské předměstí s 10%.

O eDarlingu

eDarling je jedna z nejúspěšnějších internetových seznamek v Evropě, která působí již ve 26 zemích. V roce 2008 byla založena společností Affinitas s.r.o. v Berlíně, v České republice existuje od května 2012. Specifikujeme se zejména na uživatele nad 30 let s vyššími nároky, kteří hledají vážný, dlouhodobý vztah. Seznámení u nás funguje na základě vědecky podloženém osobnostním textu, jehož výsledky jsou díky systému matchingu použity pro návrhy pouze těch partnerů, kteří se k Vám skutečně hodí.

Velmi důležitá je pro nás také bezpečnost a ochrana dat, proto jsou všechny informace šifrované. Důraz klademe i na zákaznický servis, který je Vám denně k dispozici jak přes e-mail, tak v rámci živého chatu. Rady, informace a tipy ohledně seznamování nejen na internetu pak najdete v naší Poradně. Začít seznamovat se můžete hned po registraci.

NAJDĚTE LÁSKU V HRADCI KRÁLOVÉ

Nebydlíte v Hradci Králové a okolí? Nevadí, máme seznamky po celém Česku, třeba hledáte někoho v Liberci nebo Pardubicích?

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling