Seznamka Liberec - najděte pravou lásku

Rádi byste se seznámili s někým z Libereckého kraje, s kým byste si opravdu sedli? Pomůže Vám k tomu naše seznamka. Liberec je jako metropole českého severu oblíbeným místem našich uživatelů a uživatelek. Ať už tedy chcete někoho, s kým byste v létě chodili k Máchovu jezeru, nebo trávili zimu v horské chatě, u nás máte šanci ho/ ji najít. Stačí kliknout na banner níže a registrovat se.
mapa Liberec

Najděte lásku v Libereckém kraji

Ne každý portál nabízí takové možnosti, jako naše seznamka. Nastavte si Liberec, Českou lípu, Jablonec nebo jiné bydliště v regionu, ve kterém hledáte vážné seznámení. Podle toho jsou Vám pak vybírání jen ti uživatelé, kteří ve zmíněném městě bydlí. Nevadí-li Vám cestování či vztah na dálku, můžete si samozřejmě nastavit rozlohu místa bydliště protějšku i na celý Liberecký kraj.

 

Seznamka Liberec – jak jsou na tom naši uživatelé

Jaká data nám odhalila o uživatelích eDarlingu seznamka? Liberec má poměr pohlaví vyvážen rovnoměrně, mužů zde žije 51% a žen 49%. Nejvyšší počet členů je pak v městské části Horní růžodol s 21% obyvatel Liberce, v těsném závěsu jsou pak Staré město s 19% a a Nové město s 12% uživatelů/ek z města Liberec.

Horní růžodol má pak také možná i díky většímu počtu obyvatel nejvyšší počet bezdětných uživatelů, stejně tak i nejvyšší počet lidí s maturitou a ukončeným středoškolským vzděláním. Ve Starém městě přibývá i členů s vysokoškolským diplomem a v malé míře i nezadaných s jedním či více dětmi. Ať jsou tedy Vaše preference jakékoliv, vybere si každý!

 

O eDarlingu

eDarling je jedna z nejúspěšnějších internetových seznamek v Evropě, která působí již ve 26 zemích. V roce 2008 byla založena společností Affinitas s.r.o. v Berlíně, v České republice existuje od května 2012. Specifikujeme se zejména na uživatele nad 30 let s vyššími nároky, kteří hledají vážný, dlouhodobý vztah. Seznámení u nás funguje na základě vědecky podloženém osobnostním textu, jehož výsledky jsou díky systému matchingu použity pro návrhy pouze těch partnerů, kteří se k Vám skutečně hodí.

Velmi důležitá je pro nás také bezpečnost a ochrana dat, proto jsou všechny informace šifrované. Důraz klademe i na zákaznický servis, který je Vám denně k dispozici jak přes e-mail, tak v rámci živého chatu. Rady, informace a tipy ohledně seznamování nejen na internetu pak najdete v naší poradně. Začít seznamovat se můžete hned po registraci.

 

NAJDĚTE LÁSKU V LIBERCI

 

Nebydlíte v Liberci a okolí? Nevadí, máme seznamky po celém Česku, třeba hledáte někoho v Hradci Králové nebo Pardubicích

Tipy:

 • liberecká radnice

  Vaše tipy na rande v Liberci

  Chtěli byste vědět, kam nejlépe zajít na rande v Liberci a toho druhého mile překvapit? Provedli jsme průzkum přímo mezi Vašimi sousedy a přinášíme exkluzivní tipy.

 • muž v parku s notebookem

  Průzkum online profilů: Co uživatelům vadi?

  Provedli jsme průzkum seznamovacích profilů, do kterého se zapojilo 525 našich uživatelů a uživatelek, a výsledky Vám nyní přinášíme.

 • pár dělá selfie

  Seznamka zdarma

  Bezplatné členství Vám umožňuje zkusit si některé funkce a možnosti seznamování. Bez zaplacení jakéhokoliv poplatku tak máte možnost se zaregistrovat a vyplnit rozsáhlý osobnostní test.