Členové eDarlingu: jací jsou?

naši členové

Přemýšlíte, že se zaregistrujete, ale lámete si hlavu nad tím, jací jsou členové eDarlingu? V tomto článku Vám vysvětlíme, co dělá naše členy zajímavými. Pokud hledáte vážný vztah a partnera, se kterým se budete cítit skvěle, jste na dobré adrese.

Členové eDarlingu: profil

Seznamka eDarling je určená nezadaným ženám a mužům po celém Česku. Členové eDarlingu mají něco společného: většina z nich je vzdělaná s vyšším příjmem a jsou ve věku od 30 do 55 let. To znamená, že nezadaní každého věku mohou najít na eDarlingu lásku a dlouhodobý vztah. Touha po dlouhodobém a naplňujícím vážném vztahu je hlavním pojítkem drtivé většiny našich členů, a to bez ohledu na jejich postavení.

Jak podporujeme hledání lásky?

Nejdřív analyzujeme výsledky obsáhlého osobnostního testu, který nám umožňuje poznat členy eDarlingu a zjistit, co od partnera očekávají. Na základě takto získaných poznatků pomáháme našim členům najít vhodné partnery, kteří odpovídají individuálně zadaným kritériím. Jinými slovy, seznamka eDarling je vhodná pro zaneprázdněné lidi, co hledají podpůrnou cestu k partnerovi, se kterým si budou skvěle rozumět.

Zaregistrujte se zdarma kliknutím na banner níže a poznejte členy eDarlingu:

banner registrace na naši členové

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling