Fotografie ostatních členů a jak o ně zažádat

profilová fotografie se srdcem

eDarling nabízí řadu funkcí, které mají za cíl Vám hledání partnera ulehčit. Jelikož je seznamka eDarling určena nezadaným, kteří hledají vážné seznámení, pouze VIP členové mají možnost vidět Vaše fotografie. Tím se zaručí, že si je mohou prohlížet pouze nezadaní, kteří to myslí vážně podobně jako Vy. Čtěte dál, abyste se dozvěděli o prohlížení fotografií více.

Prohlížení fotografií ostatních členů. Jak to funguje?

Přejeme si, aby pro Vás bylo hledání partnera, s kterým si budete skvěle rozumět, co nejsnadnější. Fotky nabízených potenciálních partnerů je možné prohlížet pouze v rámci placeného VIP členství.

Tato funkce tak zaručuje ochranu soukromí našich VIP členů. Naše bezplatné členství slouží k tomu, aby si nezadaní stránky vyzkoušeli a ujasnili si, zda opravdu hledají něco vážného podobně jako drtivá většina našich členů. VIP členové seznamky eDarling si tak mohou být jisti, že pouze nezadaní, kteří to myslí opravdu vážně, mohou vidět fotky ostatních členů.

eDarling Vám pošle 3 až 7 nabídek partnerů denně, se kterými si budete skvěle rozumět a kteří hledají vážný vztah. Tito nabízení partneři se nejenom hodí k Vaši osobnosti, ale také odpovídají Vašemu vzdělanostnímu profilu a životnímu stylu. Namísto zasílání stovek profilů denně dostanete návrhy partnerů, kteří se k Vám opravdu hodí. Zvyšují se tím Vaše šance na navázání dlouhodobého vážného vztahu.

Zažádejte své navržené partnery o fotografii

Pokud s někým navážete kontakt, jistě Vás zajímá její nebo jeho vzhled. Fotografie ostatních členů bývají v profilech již nahrané, ale může se stát, že Vám bude navržen i někdo bez fotky. V tomto případě prostě o fotku zažádejte: stačí k tomu jediný klik. Druhá strana tak dostane upozornění, že máte zájem o fotografie.

Jak provést takovou žádost o fotografii?

Jak již jsme pospali výše, někdy se stane, že v profilu uvidíte pouze ikonu obrázku, ale ne skutečnou fotku uživatele. V profilu se proto nad takovou ikonou objeví zpráva „Chtěli byste vidět fotku…?“ Odpovězte jednoduše kliknutím na odkaz v této zprávě. Poté se ukáže sdělení, že žádost o fotku byla odeslána.

eDarling Vám dá hned vědět, poté co se navržený potenciální partner rozhodne nahrát fotku do svého profilu.

Co mám udělat, když mě někdo o fotku zažádá?

Pokud někdo o fotku zažádá Vás, dostanete upozornění v profilu a také email. Dozvíte se také, kdo Vás o fotografii požádal a můžete navštívit její nebo jeho profil.

Pokud se rozhodnete mít fotku v profilu automaticky ukázanou (žádost o fotografii tím odpadá), můžete si fotku jednoduše nahrát přes Nahrání fotografie. Pokud používáte eDarling v mobilu, můžete použít i Vaši profilovou fotku z Facebooku.

Přečtěte si tipy, jak vybrat vhodnou profilovou fotografii

Jaké jsou výhody nahrané profilové fotografie?

Pohled do něčích očí prostřednictvím fotky ukáže mnohem víc než blok textu. Určitě jste si někdy všimli, jak příjemný a přátelský dokáže být úsměv na fotce. Máte tak šanci oslovit nezadané, kterým se líbíte takoví, jací jste, protože dobrá fotka umožní náhled do Vaší osobnosti i zájmů.Pokud vyberete nějakou aktuální fotku, na které usmíváte, nemáte co pokazit.

banner registrace na fotky ostatních členů

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling