Jaké jsou u eDarlingu možnosti komunikace?

zpusoby kontaktovani klavesnice

Abyste mohli naplno využívat výhod eDarlingu, potřebujete s navrženými partnery navázat kontakt. eDarling nabízí víc možností komunikace. Podívejme se na ně podrobněji.

Možnosti komunikace u eDarlingu: 2 možnosti, jak říci ahoj:

1. Poslání úsměvu

Líbí se Vám něčí profil, ale zdráháte se udělat první krok? Díky funkci „pošlete úsměv“ jsme to pro Vás udělali jednodušší. Posláním úsměvu dáte navrženému partnerovi nebo partnerce najevo, že máte zájem dozvědět se o nich víc. Tuto funkci najdete přímo v navštíveném profilu. Najděte profil mezi návrhy potenciálních partnerů a klikněte na zelený symbol „poslat úsměv“.

2. Napsání osobní zprávy

Jakmile dostanete návrh partnera, je možné začít komunikovat neomezeně psaním zpráv.

Časté dotazy ke komunikaci

Jakou zprávu nejlépe napsat?

Ideální zpráva je stručná, osobní a jak se říká, netlačí příliš na pilu. Důležité je najít rovnováhu mezi vážným zájmem o daného člověka na jedné straně a určitou dávkou sebevědomí na straně druhé.

Proč jsem nedostal/a odpověď?

Někdy se stane, že některé z Vašich zpráv se nedostane odpovědi. Neztrácejte elán, protože ve většině případů to s Vámi nemá nic společného. Naši členové jsou většinou pracovně vytíženi a nemají čas denně sledovat svůj profil. Pokud to trvá již několik dní, může se stát, že jejich VIP členství nebylo ještě schváleno a nemají možnost poslat zprávu nebo již někoho potkali a plánují svůj účet zrušit.

Existují nějaká komunikační tabu?

V eDarlingu dbáme na bezpečnost našich členů a proto pracovníci našeho zákaznického centra každý profil manuálně kontrolují. Každopádně je dobré být během komunikace na internetu obezřetní a nedávat například svou adresu někomu, s kým jste právě navázali kontakt. Pokud Vás někdo náhodou požádá o bankovní údaje nebo dokonce o poslání peněz, obraťte se prosím okamžitě na zákaznický servis.

Jak dlouho mám čekat s pozváním na rande?

Důvodem dopisování je samozřejmě najít někoho, s kým můžete jít na rande a možná tak potkat partnera pro život, se kterým se budete cítit dobře. Každopádně se oplácí s pozváním na první rande trochu počkat. Jak dlouho? Vše je samozřejmě velice individuální a hodně záleží na tom, jak se vyvíjí vaše komunikace, zda bydlíte blízko sebe nebo nakolik jste vytíženi. Nedávné průzkumy floridské univerzity například ukázaly, že ideální doba mezi první zprávou a prvním randem je mezi 17 a 23 dny.

Ješte jste se nezaregistrovali? Můžete tak udělat kliknutím na banner níže:

banner registrace na způsoby komunikace

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka.

O autorovi: Redakce eDarling Více článků napsaných Redakce eDarling