Sexy Češi? Evropané nám vzkazují: nemáte se za co stydět

Sexy Češi

Zeptali jsme se našich uživatelů po celé Evropě, aby v žebříčku ohodnotili sexappeal obyvatel jednotlivých zemí. Jak dopadli Češi? Krásné modelky jako Tereza Maxová, Petra Němcová nebo Eva Herzigová již dlouho dobývají světová mola. Zajímalo nás proto, zda to nějak ovlivnilo vnímání běžných Evropanů, co se našeho sexappealu týče. Do které země se tedy nejlépe vydat na příští dovolenou a kam raději nejezdit?

Můžete klidně zůstat klidně i doma. Nejvíc sexy vidí Češi sami sebe

Podle téměř devět tisíc nezadaných z 16 evropských zemí jsou Češi v Evropě slušný průměr, co se sexappealu týče. My bychom se titulem „Sexy Češi“ pasovali bez mrknutí oka. Na první místo sexy žebříčku jsme totiž s velkým odstupem dali nás samotné.

Přečtěte si také: Kde bydlí nejatraktivnější nezadaní u nás?

Sami Čeští nezadaní se sice vidí v sexappealu na špici, ale nejsme v tom sami. Podobně sebevědomí jsou také nezadaní například v Itálii, Španělsku, Norsku a Švédsku. Zato Rakušané byli k sobě dost krutí a sami sebe pasovali až na šesté místo, o něco méně kritičtí byli pak Irové a Britové, kteří si darovali aspoň bronzovou medaili.

Chcete sbalit cizince? Vyberte se na Slovensko

Slováci nás ze všech zkoumaných evropských zemí ohodnotili nejlépe a dali nám v žebříčku atraktivity pěkné páté místo. Nebojte se proto na výletě v Tatrách hrdě promluvit rodným jazykem. Možná potom sklidíte i náruživé pohledy od místních horalů.

Můžete ale také sáhnout hlouběji do kapsy a na horskou túru se vydat například do nedalekého Švýcarska, kde jsme skončili na pěkném šestém místě. Oplatí se také výlet do sousedního Polska nebo klidně i dál do slunného Španělska či tajemného Irska, kde Češi obsadili sedmé a osmé místo a dosáhli tak aspoň průměrného sexappealu.

Bulb 1: sexy ČešiNa Vašich cestách vynechejte pro jistotu Maďarsko – náš sexappeal tam vůbec neberou.

Abychom ale nebyli vůči Maďarům zaujatí: v sousedním Německu, v Británii a v severských zemích také nemáme zrovna na růžích ustláno. Nepochodíme ani ve Francii nebo Nizozemí, kde nám patří spodní místa žebříčku. Jste sami? Vydejte se na jih. Jako sexy Češi tam sice automaticky vnímaní nebudete, zato Vy si tam máte z čeho vybírat, jak potvrdil i náš průzkum.

Infografika sexy Češi

Za nejvíce sexy považují Evropané poněkud nepřekvapivě Italy a Italky

Plážová kultura slunných jihoevropských zemí a tamní zdravější kuchyně přináší své plody. V našem průzkumu zabodovaly na nejvyšších pozicích tři země, které leží v oblasti Středomoří – byť v případě Francie to platí jen částečně.

Bulb 1: sexy ČešiZa nejvíce sexy lidmi se vydejte do Itálie, která obsadila první místo, následována Francií a Španělskem.

Až budete stát před zrcadlem a zkoušet si svůj sexappeal, mějte na paměti seznamovací tipy kouče Aleše Kaliny: „Člověk sice může být atraktivní po tělesné stránce, duševně však může být stále mrzákem. Jedná se o naši důležitou osobnostní součást, na níž se nesmí zapomínat. Samotná tělesná atraktivita se totiž může během chvilky rozpadnout jako domeček z karet.“

Pokud na Vašich cestách po Evropě žádného prince nebo princeznu v plavkách nepotkáte, zkuste naši seznamku. Váš nebo Vaše nejmilejší budou pro Vás vždy nejvíc sexy a nezáleží přitom, ze které země pocházejí.

registrační banner sexy Češi

O autorovi: Ivan Nemeth Ivan Nemeth pracuje ako redaktor Partner na úrovni. Více článků napsaných Ivan Nemeth