Silvestr pro nezadané: 5 tipů, jak úspěšně vkročit do nového roku

Dámy se sektem

Čtyři, tři, dva, jedna: Šťastný nový rok! Nejdřív si zamilované páry připijí sektem a za rámusu dělobuchů se potom políbí pod ohňostrojem. Ale co když není nikdo po ruce? Připravili jsme pro Vás 5 tipů, jak strávit silvestr pro nezadané. Kde a jak slavit a koho políbit?

„Co budeš dělat na silvestra?“ Silvestr pro nezadané má vlastně i výhody, protože jako single můžete zůstat v klidu a večerní program si naplánovat i na poslední chvíli. Důležité je zůstat pozitivní! Třeba Vás našich 5 tipů inspiruje a Vy vkročíte do nového roku s úsměvem na tváři.

1. tip silvestrVečeře s přáteli

Můžete zkusit klasiku, tedy strávit večer s Vašimi přáteli hraním nějakých společenských her nebo promítáním Vašeho oblíbeného filmu – tedy alespoň na začátku. Pokud k tomu připravíte něco neobvyklého k jídlu, na večer u Vás bude jistě každý zúčastněný vzpomínat. Zkuste třeba fondue nebo exotickou kuchyni.

Zeptejte se některých ze svých nezadaných přátel, zda by příchod nového roku nechtěli oslavit společně. Podle polohy a pohodlí zvolte vhodný byt a pak už si jen užívejte povídaní, tanec, prskavky a případně i malý ohňostroj – ten zapalte raději venku. V dobré společnosti se takové akce často protáhnou až do brzkého rána.

2. tip silvestrZorganizujte tematickou párty

Silvestr může znamenat i zábavu a tanec do časného rána. Tak proč nezorganizovat vlastní oslavu? Zvolte si klidně téma, ať jste originální. Máte rádi 90. léta, nebo jste fanouškem Hvězdných válek? Zvolte si kostým, ve kterém se budete cítit skvěle.

Pozvěte své přátele a řekněte jim, že můžou přinést ještě někoho dalšího. Dobrá nálada a tematický večírek jsou vynikající příležitostí poznat někoho nového!

3. tip silvestrSilvestr pro nezadané: Vyrazte ven

Kluby skoro v každém městě dnes organizují silvestrovské párty. Zkuste se tam podívat klidně i sami. Bavte se spolu s ostatními a seznamujte se. Nebuďte nesmělí – je přece silvestr a lidé se chtějí bavit!

S jistotou na takových akcích potkáte i jiné nezadané a máte tak ideální možnost seznámit se. Ukažte svou nejlepší stránku tím, že budete dobře naladěni a zajímavě oblečeni. Nebuďte v koutě, nýbrž vyrazte sebevědomě na taneční parket nebo zkuste povídaní na baru s koktejlem v ruce. Můžete přijít klidně i s přáteli, ale nezůstávejte spolu po celý čas párty. Šance někoho ulovit je mnohem vyšší, pokud jste na lovu sami.

4. tip silvestrVýlet jako ideální možnost seznámit se

Silvestr v Paříži nebo na horách. Zvolit můžete například nějaký speciální zájezd pro nezadané. V Česku dnes existují dokonce specializované cestovní agentury pro lidi bez partnera.

O program bude jistě postaráno a Vy budete mít spoustu možností seznámit se s novými lidmi, kteří stejně jako Vy hledají svou druhou polovičku. Nezřídkakdy na takových výletech začínají partnerské vztahy. A pokud ne, alespoň si užijete silvestr na vzduchu.

5. tip silvestrDobře se vyspěte

Pokud pro Vás silvestr mnoho neznamená, můžete zvolit zcela jednoduché řešení – vůbec neslavit. Zůstaňte prostě doma, uvařte nebo objednejte si Vaše oblíbené jídlo, dejte si sklenku vína a podívejte se na nějaký oblíbený film. Pokud to s vínem nepřeženete, vyhnete se tak i klasickému novoročnímu bolehlavu. A to už je sám o sobě dobrý start do nového roku.

Silvestr pro nezadané nebo ty s partnerem: s Novým rokem nepřichází jenom nový den, ale i další rok plný možností, přání a také šancí. Je jenom a jenom na Vás, zda se jich chopíte a třeba za rok budete slavit ve dvou.

Registrace na eDarling. Silvestr pro nezadané

O autorovi: Ivan Nemeth Ivan Nemeth pracuje ako redaktor Partner na úrovni. Více článků napsaných Ivan Nemeth