Jak si udržet ženu svých snů. Koučka Wolf radí

Žena snů

Existuje spousta příruček a webových stránek o tom, jak krásné a charismatické ženy zaujmout a jak si udržet ženu, avšak není mnoho článků o tom, co ženy spolehlivě odradí. Koučka Hana Wolf dala dohromady situace, které buď sama zažila, nebo je zažily její klientky a bohužel pro pány úplně úspěšné nebyly.

Narozeninové pozvání do restaurace Chudoba

Ano, čtete správně. Jedna moje klientka se mi s rozpačitým výrazem svěřila, že ji její tehdejší přítel pozval na její třicáté narozeniny na rande na oběd. To je samo sebou chvályhodné a milé. Jenže dotyčný mladý muž ji nepozval do pěkné restaurace, nýbrž do hospody s názvem Chudoba a požádal ji, aby zvolila oběd z poledního menu. Oslava třicetin, jak má být, nemyslíte?

Celou situaci by zazdil snad už jen tím, kdyby útratu zaplatil stravenkami. Možná Vám přijde, že ta dáma mohla být zlatokopka, která touží jen po luxusu a drahých darech, ale tak to není. Jedná se o milou a krásnou ženu, které gesto jejího přítele velmi zarazilo. Měla totiž pocit, že ji oceňuje asi tak, jak to polední menu v restauraci s opravdu pozitivním názvem.

Pánové, nemusíte zvát ženu svých snů do těch nejluxusnějších restaurací. Spousta žen se v nich ani necítí dobře. Pokud však vaše partnerka slaví narozeniny, věnujte výběru restaurace čas a pozvěte ji někam, kam nechodíte každý den. Uděláte na ni dojem a pro vaši přítelkyni budete hrdina dne. Ještě jí dejte třeba růži a řekněte jí, že jí máte rád a budete vychvalován do nebe

Ignorace komunikace

Pokud váháte, jak si udržet ženu, se kterou opravdu chcete být, pomůže Vám, když s ní budete mluvit. Možná vám to zní staromódně, ale při seznámení se ženou žena chce, abyste ji dobýval.

Kdysi byl v mém okolí muž, který byl chytrý, charismatický a inteligentní. Všechno se zdálo být dokonalé. Jenže problém byl bohužel v tom, že z jeho strany vázla komunikace. Ozval se jednou za čas, a když už, tak vždycky něco potřeboval. Klasika, chtěl dobrou radu, jak má vyřešit jisté situace.

Jednoho dne došla trpělivost a rozhodla jsem se, že už to takto dál nechci a „vztah“ prostě ukončila. Naštěstí vše proběhlo ve velmi raném stadiu, takže to vlastně ani tak nebolelo. Každopádně dotyčný posléze přišel, že ho to mrzí a že jsem mu dala dobrou lekci o důležitosti komunikace na počátku vztahu. Dodnes jsme spolu v kontaktu, i když každý šťastný někde jinde, za což vlastně vděčíme i této životní zkušenosti.

Pokud váháte, jak si udržet ženu správným způsobem komunikace, prostě začněte. Věřte mi, že každá žena je štěstím bez sebe, když jí NAHLAS řeknete, že ji máte rád a že je vám s ní hezky. Ne v náznacích, ale prostě jí to řeknete. Muži rádi komunikují zpříma a narovinu, avšak ve vyjadřování pocitů už tak přímí nejsou.

Obecně muži nejsou vedeni k tomu, aby dávali city najevo, jenže ženy se pak cítí nedůležité a méněcenné. Nemám teď na mysli, že byste měli psát zamilované básně a začít do hloubky popisovat své city. Stačí prostě říct: „Mám tě rád a je mi s Tebou hezky.“ Žena získá pevnou půdu pod nohama, cítí, že s ní počítáte, přestane se bát, že by pro vás mohla být jen příležitostné povyražení a nastává to, co muži mají tak rádi: KLID :).

Ještě jedna rada, jak si udržet ženu: pokud na svou milou během dne budeme myslet, zkuste jí napsat krátkou zprávu. Stačí jen to, že na ni myslíte a že jí přejete hezký den. Uděláte jí tím radost a zase, bude od vás cítit, že vás doopravdy zajímá. Spousta perspektivních vztahů totiž nepřežije začátky právě proto, že on na ni sice myslí, ale 14 dní po něm není ani vidu, ani slechu.

Pro mnohé ženy je to však vrcholný projev ignorance a za dva týdny jsou schopny ochladnout tak, že už není cesty zpět. Týká se to především žen, které znají svou hodnotu. Není to projev sobectví, ale úcty k sobě. Určitě mi, pánové, dáte za pravdu, že když něco chcete, tak za tím prostě jdete. Takže pokud ji chcete, tak se jí prostě napište nebo jí občas zavolejte.

Pozornost především

Jedna moje kamarádka byla kdysi na schůzce s mužem, který vypadal hezky, byl zábavný, měl sametový hlas a zajímavou práci. Jenže měl úplně nejraději jen sám sebe.

Poznalo se to hlavně tak, že když spolu poprvé šli z restaurace, místo aby jí otevřel dveře, nacpal se do nich první a bylo mu jedno, že je těsně za ním.Málem totiž dostala těžkými dveřmi pěknou ránu do nosu. On se jí ani neomluvil a pokračoval ve svém monologu o tom, jak je skvělý manažer.

Další podivení přišlo ve chvíli, kdy dotyčný šel docela rychle, pořád mluvil o sobě a vůbec nepostřehl, jeho partnerka je za ním asi dva metry v závěsu, protože jeho rychlosti nestíhala. Možná Vás napadlo, že mohla počkat. Jenže ona se rozhodla právě nedělat nic, aby zjistila, zda je muž na schůzce kvůli ní, nebo kvůli sobě. Závěr je nejspíš jasný. Po této první schůzce už se ti dva neviděli.

Jak si udržet ženu? Buďte gentleman

My ženy máme opravdu rády, když se chováte jako gentlemani. Jsme rády, když nám otevřete dveře, pomůžete do kabátu, odsunete židli od stolu, abychom se mohly posadit. Cítíme se pak jako dámy a navíc nám tím dáváte najevo, že si nás vážíte.

Máte pocit, že některé ženy o gentlemanství nestojí a dveře si raději otevírají bez vás? Buďte tedy aktivní a prostě jí to příště nedovolte. Klidně jí řekněte, že je chcete otevřít, protože dámy je sobě neotvírají. Uvidíte, že hned získáte kladné body navíc. Jestliže bude i tak trvat na svém, tak je pak otázkou, zda taková žena vůbec potřebuje muže. To je ale téma na příští článek :).

registrace na Jak si udržet ženu

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

O autorovi: Hana Wolf Více článků napsaných Hana Wolf