Seznamka v České republice

Jste svobodní a hledáte svůj protějšek, se kterým byste se usadili? Chcete poznat zajímavé lidi ve svém městě? Nebo byste se raději seznámili s někým z jiného města, kde máte například chalupu nebo rodinu? A kolik uživatelů se eDarlingu se v různých českých městech vlastně nachází?

 

Řešení je jednoduché, stačí jít ven a vrhnout se do společenského života. Pokud Vám ovšem seznamování v životě působí z jakéhokoliv důvodu potíže (málo osídlená oblast, nedostatek času kvůli velkému množství práce apod.), nebo byste rádi zkusili něco nového, nabízí se seznamka.

V České republice existuje mnoho seznamek, ne všechny ale nabízí to, co my: vysokou ochranu dat, systém matchingu, výsledky vyplněného osobnostního testu, podle něhož Vám představujeme ostatními uživatele, možnost poslat 5 otázek a další.

 

eDarling funguje již ve 26 zemích Evropy a latinské Ameriky a ve všech státech je to úspěšná seznamka. V České republice působí od května roku 2012 a Čechů na ní přihlášených přibývá každým dnem. Co říkají statistiky výskytu našich uživatelů v jednotlivých městech a kde se uživatelů nachází nejvíce?

Pokud přemýšlíte, kam si s protějškem v některém českém městě vyrazit (ať už na první či na padesátou schůzku), přečtěte si, kam zajít na rande v České republice. Přejeme Vám mnoho úspěchu a lásky! Začít seznamovat se můžete hned po registraci.

 

Nezadaní v
České republice

  • Jsem:
E-mail
Min. 6 znaků a 1 číslice