Autor: Default Author
7458

Co nabízí eDarling zdarma?

eDarling zdarma
Přestože fungujeme především jako placená seznamka, nabízíme všem bez rozdílu i registraci na eDarling zdarma. Zejména proto, aby uživatelé zkusili, jak se jim rozhraní naší seznamky zamlouvá a zda si přejí zkusit členství placené. Jaké výhody nabízí registrace zdarma?

Chcete-li mít možnost výběru, jaký druh členství na seznamce si přejete, vyzkoušejte eDarling. Zdarma naše seznamka nabízí určité výhody jako například možnost vyzkoušet si funce našeho systému. Placené VIP členství pak funguje jako plnohodnotná verze naší seznamovací platformy.

Co nabízí eDarling zdarma

Registrace na eDarling zdarma se liší od jiných seznamek - jak těch zadarmo, tak těch placených  a to ve více bodech. V porovnání s neplacenými seznamkami je totiž tato registrace spíše prvním krokem k vyzkoušení toho, jak seznamka funguje. Registrovaný člen má možnost se naučit v systému orientovat a vyzkoušet, jak fungují návrhy partnerů a zda mu rozhraní webové stránky jako uživateli vyhovuje. Funkce registrace zdarma jsou nicméně omezené a méně výhodné než u placeného členství.

Na rozdíl od většiny ostatních seznamek ale nabízí eDarling zdarma funkce, které těžko najdete na většině ostatních seznamek, i těch zcela zadarmo:

1.    Vědecky podložený osobnostní test

Tento test je nejrozsáhlejším dotazníkem v Evropě a skládá se z demografických, osobnostních a psychologických kritérií. Psychologická součást testu vznikla na základě modelu "Big Five Personality Traits" (Pěti-faktorový model osobnostních rysů), který je jedním z nejúspěšnějších konceptů moderní psychologie osobnosti.

2.    Hledání protějšku za Vás díky matchingu

I pokud se zaregistrujete na eDarling zdarma, jsou Vám partneři vybírání systémem matchingu. To znamená, že na základě výsledků osobnostního testu a kritérií, která si při jeho vyplňování zvolíte na protějšek, jsou Vám sami vybíráni jen ti uživatelé, kteří se k Vám hodí a splňují Vaše požadavky i nároky. Probírání se stovkami profilů a zavádějící hodnocení protějšku jen podle fotografie a základních údajů tedy odpadá.

3.    Vysokou úroveň bezpečnosti

Na rozdíl od jiných seznamek nikdo, kdo není uživatelem eDarlingu, ani nikdo, komu nejste navrženi nebo ho neoslovíte, nemůže vidět žádné vaše údaje včetně fotografie. Stejně tak veškeré informace, které nám poskytnete od své registrace, resp. přihlášení, jsou přenášeny se zakódováním certifikáty SSL (Secure Socket Layer) a Firewall navíc chrání informace před nepovoleným přístupem.

 

Vyzkoušejte eDarling zdarma

Hledáte-li vážný vztah a přemýšlíte-li stále nad tím, na jaké seznamce založit profil, můžete vyzkoušet nejprve eDarling zdarma a rozmyslet si, jak Vám náš systém vyhovuje. V kladném případě pak zkuste i placené VIP Classic nebo VIP Comfort členství, které nabízí neomezené přijímání i odesílání zpráv, možnost vidět fotografii a další funkce, s nimiž Vám usnadňujeme hledání toho pravého protějšku! Přejeme Vám mnoho štěstí.

 

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

 

Seznamka zdarma registrace

 

 

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na redakce@edarling.cz

Komentáře

dobry den proc neudelate vip clenstvi na par dni (treba 3 dny) zdarma aby jste nalakali vic uzivatelu a presvedcili je o tom ze se nejedna o podvod

Dobrý den, v současné době VIP členství na 3 dny nenabízíme. Naše marketingové oddělení však pravidelně připravuje akce na VIP členství na zkoušku. Jistě dříve nebo později budete o této možnosti informován/a prostřednictvím emailu. Děkujeme za pochopení. Váš eDarling

Žádám o zrušení svého profilu

Dobrý den, pokud potřebujete zrušit Váš profil, kontaktujete nás prosím pod touto emailovou adresou pomoc@edarling.cz nebo nalezněte svou odpověď pod tímto odkazem https://www.edarling.cz/pece-o-zakaznika. Váš eDarling.

potřebu zrušit svůj profil, jsou tam mylné informace, nezaložila jsem si ho sama..

Dobrý den paní Moniko, pokud potřebujete pomoc s Vaším profilem, kontaktujete nás prosím pod touto emailovou adresou pomoc@edarling.cz nebo nalezněte svou odpověď pod tímto odkazem https://www.edarling.cz/pece-o-zakaznika . Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den, Váš eDarling.

Dobre rano, rozumim tedy spravne, ze po zaregistrovani se atd foto uvidim az po clenstvi VIP=poplatku? Diky, s pozdravem, R.Kunc

Pane Kunci, z důvodu poskytování co nejkvalitnějších služeb nabízí eDarling primárně placené členství. Aby se však všichni zájemci mohli s našimi službami blíže seznámit (bez nutnosti úhrady členského poplatku), nabízíme zdarma registraci. Bezplatnou registrací na našem portálu má každý uživatel k dispozici následující funkce: test osobnosti, návrhy vhodných partnerů zasílané každý den, komunikaci s partnery pomocí úsměvů a možnost nahrát fotografie na svůj profil V případě, že se rozhodnete stát naším členem, zpřístupní se Vám všechny ostatní funkce, včetně neomezeného posílání zpráv, fotografií, apod. S pozdravem, eDarling