Co nabízí eDarling zdarma?

eDarling zdarma

Přestože fungujeme především jako placená seznamka, nabízíme všem bez rozdílu i registraci na eDarling zdarma. Zejména proto, aby uživatelé zkusili, jak se jim rozhraní naší seznamky zamlouvá a zda si přejí zkusit členství placené. Jaké výhody nabízí registrace zdarma?

Chcete-li mít možnost výběru, jaký druh členství na seznamce si přejete, vyzkoušejte eDarling. Zdarma naše seznamka nabízí určité výhody jako například možnost vyzkoušet si funce našeho systému. Placené VIP členství pak funguje jako plnohodnotná verze naší seznamovací platformy.

Co nabízí eDarling zdarma

Registrace na eDarling zdarma se liší od jiných seznamek – jak těch zadarmo, tak těch placených a to ve více bodech. V porovnání s neplacenými seznamkami je totiž tato registrace spíše prvním krokem k vyzkoušení toho, jak seznamka funguje. Registrovaný člen má možnost se naučit v systému orientovat a vyzkoušet, jak fungují návrhy partnerů a zda mu rozhraní webové stránky jako uživateli vyhovuje. Funkce registrace zdarma jsou nicméně omezené a méně výhodné než u placeného členství.

Na rozdíl od většiny ostatních seznamek ale nabízí eDarling zdarma funkce, které těžko najdete na většině ostatních seznamek, i těch zcela zadarmo:

1. Vědecky podložený osobnostní test

Tento test je nejrozsáhlejším dotazníkem v Evropě a skládá se z demografických, osobnostních a psychologických kritérií. Psychologická součást testu vznikla na základě modelu “Big Five Personality Traits” (Pěti-faktorový model osobnostních rysů), který je jedním z nejúspěšnějších konceptů moderní psychologie osobnosti.

2. Hledání protějšku za Vás díky matchingu

I pokud se zaregistrujete na eDarling zdarma, jsou Vám partneři vybírání systémem matchingu. To znamená, že na základě výsledků osobnostního testu a kritérií, která si při jeho vyplňování zvolíte na protějšek, jsou Vám sami vybíráni jen ti uživatelé, kteří se k Vám hodí a splňují Vaše požadavky i nároky. Probírání se stovkami profilů a zavádějící hodnocení protějšku jen podle fotografie a základních údajů tedy odpadá.

3. Vysokou úroveň bezpečnosti

Na rozdíl od jiných seznamek nikdo, kdo není uživatelem eDarlingu, ani nikdo, komu nejste navrženi nebo ho neoslovíte, nemůže vidět žádné vaše údaje včetně fotografie. Stejně tak veškeré informace, které nám poskytnete od své registrace, resp. přihlášení, jsou přenášeny se zakódováním certifikáty SSL (Secure Socket Layer) a Firewall navíc chrání informace před nepovoleným přístupem.

Vyzkoušejte eDarling zdarma

Hledáte-li vážný vztah a přemýšlíte-li stále nad tím, na jaké seznamce založit profil, můžete vyzkoušet nejprve eDarling zdarma a rozmyslet si, jak Vám náš systém vyhovuje. V kladném případě pak zkuste i placené VIP Classic nebo VIP Comfort členství, které nabízí neomezené přijímání i odesílání zpráv, možnost vidět fotografii a další funkce, s nimiž Vám usnadňujeme hledání toho pravého protějšku! Přejeme Vám mnoho štěstí.

► Pro více informací navštivte naši celou Nápovědu.

Seznamka zdarma registrace

Máte-li dotaz ke členství či uživatelskému kontu, navštivte naši stránku Péče o zákazníka. Máte dotaz ke článku? Napište nám na [email protected]

O autorovi: No Author Více článků napsaných No Author